POLOHA

 

Hromadnou dopravou z letiště

Autobusem č. 119 do stanice metra Dejvická. Odtud metrem do stanice Strašnická (zelená trasa A). Dále autobusem č. 175 do zastávky Štěchovická nebo také 5 minut pěšky.

 

Hromadnou dopravou z Hlavního nádraží

Po pravé straně od východu z vestibulu se nachází zastávka tramvaje č. 26 , kterou se dostanete do zastávky metra Strašnická. Dále autobusem č. 175 do zastávky Štěchovická nebo také 5 minut pěšky.

 

Hromadnou dopravou z nádraží Holešovice

Metrem (červená trasa C) se dostanete do stanice Muzeum , kde přestoupíte na zelenou trasu A. Přímo odtud do stanice metra Strašnická. Autobusem č. 175 do zastávky Štěchovická nebo také 5 minut pěšky.

 

 

Příjezd od Brna

Z dálnice jeďte směr Spořilov, poté směr Hostivař, a dále pokračujte až na sjezd Zahradní Město – Strašnice. Po 200m zabočte doleva a poté rovně po hlavní silnici, světelnou křižovatku přejeďte stále rovně a po 500m se na pravé straně nachází hotel Juno.

 

Příjezd od Plzně

Z dálnice sjeďte na výjezdu Barrandov, přejedete most a poté na velké křižovatce se vydáte směr E 48, E 50, sjeďte na silnici E 55, E 65, E 67 nazvanou Jižní Spojka.

Dále pokračujte na sjezd Zahradní Město – Strašnice. Po 200m zabočte doleva a poté rovně po hlavní silnici, světelnou křižovatku přejeďte stále rovně a po 500m se na pravé straně nachází hotel Juno.

  

Cena za TAXI závisí na dopravní situaci ve městě :

  • z letiště 750 CZK
  • z Hlavního nádraží 400 CZK
  • z nádraží Holešovice 450 CZK
Hotel Juno